Hemen Ara

0555 297 83 86

7/24 Açık

Konya Çilingir

Kasa Çilingir | Kasa Anahtar Kopyalama

Konya Kasa Çilingir olarak müşterilerimize birçok hizmet vermekteyiz. Her marka ve model kasalarınızın çilingir ve anahtar kopyalama hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. Kasa Çilingir hizmetinin yanında Kilit Değişimi, Hidrolik Yay Değişim ve montajı, Oto Çİlingir Hizmeti gibi birçok konuda bizden yardım alabilirsiniz.

"Firma olarak amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartarak dahaşeffaf bir yaklaşım ve güven içinde işimizi teslim etmektir. Bu sayade 15 yılı aşkın süredir Selçuklu'da Çilingir hizmetini vermekteyiz."

Bizim sektörümüzde belli bir fiyat aralığı yoktur. Genelde çilingirler müşterinin davranışına göre hareket etmektedirler bu yüzden de size tavsiyemiz çilingirle konuştuğunuzda fiyat konusunda da bilgi almanız olacaktır.

Kilit Değişimi

Karatay Çilingir olarak ev ve işyeri kapılarınızın kilitlerinde herhangi bir sorun olduğunda bizi arıyarak size en uygun kilidi seçmenizde yardımcı olabiliriz.

7/24 Çilingir

Hizmetimizi en üst seviyeye çıkartmak için müşterilerimizin isteği doğrultusunda bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Acil Çilingire ihtiyaç duydyğunuz durumlarda çok kısa bir sürede yanınızda oluruz.

Hidrolik Kapı Yayı

Mevcut bina ve ofis dış kapılarınız için kullanılan ve genelde mevsimsel dönemlerde arıza veren hidrolik sistemlerinizin bakım ve onarımını yapmaktayız.

Çilingir Servisi